Числено решаване на частни диференциални уравнения. Том 4

  • 0 0
  • (Rated 0 Stars)
  •  9-11-2017
  •  141

ПРОДАДЕНА

Автор:К. У. Мортън, Д. Ф. Майерс
Издателство:---
Страници:253
Корици:Меки
Година:2002
Броя:1
ISBN:954-9526-13-5 Тегло (гр.): Формат: 165 / 235 Състояние: Мн. добро
Числено решаване на частни диференциални уравнения. Том 4. К. У. Мортън, Д. Ф. Майерс

Забележка: Здраво книжно тяло, без забележки в текста. Безплатна доставка над 50.00 лв.

Ако желаете повече информация за книгата. Моля, използвайте формата за контакт "Съобщение / Запитване" в началната страница.





Категория › Математика

Все още няма коментари...

Info! За съжаление само регистрираните потребители могат да публикуват коментари.Моля, влезте или се регистрирайте.