English Grammar. 3 Revision Tests

  • 0 0
  • (Rated 0 Stars)
  •  28-9-2017
  •  231

Автор:Yusuf Buz
Издателство:Damla Yayinevi, Istanbul
Страници:559
Корици:Меки
Година:2012
Броя:1
ISBN:9752600158 Тегло (гр.): Формат: 180 / 250 Състояние: Мн. Добро
English Grammar. 3 Revision Tests. A Reference Book for All Students. Ingilizce Dilbilgisi. Yusuf Buz

Bu kitap, İngilizce öğrenenlerin İngilizce'nin temel yapılarını Türkçe ile karşılaştırmalarının yanı sıra, bol sayıda alıştırmalar yoluyla da bu yapıları pekiştirmelerini sağlayacaktır.
.îvonuların anlatımları özellikle Türkçe verilmiştir. Bunun amacı, dili öğrenmeye çalışan kişinin zaten yeterince bilmediği bu dilin gramer konularının nerede ve nasıl kullanılacağını iyice anlayabilmesidir.
Bununla birlikte, konular anlatılırken sadece o konuların en yaygın kullanımı değil, sırasıyla tüm kullanımları da anlatılmıştır. Her konunun sonunda sayısı mümkün olduğunca yüksek tutulan alıştırmalar eklenmiştir. Böylece örnek ve anlatımlarla, kişinin beyninde iyice yer edinen gramer bilgisinin pratiğe dökülmesi amaçlanmıştır.
ISBN 975-260-015-8
D PUBLISHING
Prof. K. ismail Giirkan Cad. No: 8 Cağaloğlu-İSTANBUL 
9789752600157


ONSOZ
Dil öğrenmenin ve o dilin gramer kuralları ile boğuşmanın ne kadar zor olduğu, bugün Türkiye'de bir dile ihtiyaç olduğunu bilen ve ilgi gösteren herkesin gerçeğidir. Hele hele bu öğrendiğimiz dil İngilizce gibi kendi anadilimizin içinde bulunmadığı bir dil grubundaysa, bizim farklı olan kavramları öğrenmemizin zorluğu bir o kadar da artmaktadır.
Bugün ülkemizde bir yabancı dile duyulan ihtiyaç çok büyüktür. Dünyada en çok konuşulan ve doğal olarak da bizim insanımızın en çok tercih ettiği dil İngilizce'dir.
İngiliz dili öğrenme konusundaki ihtiyacımızın boyutları bu denli büyük iken, ne yazık ki bu konuda yardımcı olacak ve öğrenciyi tatmin edebilecek materyallerin niteliği ve niceliği yeterli değildir.
Bu yüzden, özellikle gelen talepler doğrultusunda, bir eksiği gidermek için bu kitap hazırlanmıştır. Konu anlatımları özellikle Türkçe verilmiştir. Bunun amacı dili öğrenmeye çalışan kişinin zaten yeterince bilmediği bu dilin gramer konularının nerede ve nasıl kullanılacağını iyice anlayabilmesidir.
Bununla birlikte, konular anlatılırken sadece o konuların en yaygın kullanımı değil, sırasıyla tüm kullanımları da anlatılmıştır. Bunların hepsi için de tatmin edecek ölçüde örnekler verilmiştir. Her konunun sonunda sayısı olduğunca yüksek tutulan alıştırmalar eklenmiştir. Böylece. örnek ve anlatımlarla, kişinin beyninde iyice yer edinen gramer bilgisinin kullanıma dökülmesi amaçlanmıştır.
Kitabımın büyük bir gereksinimi gidereceği inancı ve hepinize yardımcı olması ümidi ile.
Yusuf BUZ Mayıs 1999 Çanakkale

Забележка* Здраво книжно тяло, внимателно използвана книга. Английски и турски език. Безплатна доставка над 50.00 лв.


Допълнителни снмики

Все още няма коментари...

Info! За съжаление само регистрираните потребители могат да публикуват коментари.Моля, влезте или се регистрирайте.